Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 40,00 zł - 252,00 zł

Waga

Waga

Pojemność

Pojemność

Zdrowa Muskulatura

Czy możesz wspomóc mięśnie swojego konia prawidłowym żywieniem? Oczywiście! W naszym asortymencie znajdziesz sprawdzone preparaty na bazie spiruliny, serwatki w proszku, witaminy E, krzemionki paszowej, ekstraktu z owocu dzikiej róży oraz gamma-oryzanol. Zapewnij swojemu koniowi szybszą regenerację po wysiłku oraz zdrowe mięśnie w każdym wieku!

Suplementy wspierające rozwój muskulatury nie tylko wzmacniają mięśnie. Ich działanie wiąże się też ze znacznym skróceniem czasu regeneracji połączonym z zapobieganiem zbyt szybkiemu uczuciu zmęczenia. Bardzo ważne jest to, że przyspieszają one rozkład kwasu mlekowego, a tym samym zapobiegają zakwasom. 

Bardzo ważne w życiu konia wierzchowego jest to, aby miał prawidłowo rozwinięte mięśnie. Bez odpowiedniej diety niemożliwe jest rozwinięcie muskulatury - nawet w intensywnym i prawidłowo prowadzonym treningu. 

Jakie konie potrzebują wsparcia w rozwoju mięśni? Przede wszystkim są to młode konie, które właśnie rozpoczynają naukę chodzenia pod siodłem. Zazwyczaj pierwsze treningi odbywają się między 3, a 4 rokiem życia konia, kiedy aparat ruchu nie jest jeszcze w pełni rozwinięty. Warto wtedy wesprzeć zwierzę środkiem pobudzającym mięśnie do rozwoju. Również konie na późniejszym etapie treningów mogą potrzebować suplementacji - przede wszystkim wtedy, gdy nie mogą prawidłowo rozbudować tkanki mięśniowej. 

Wyjątkowe właściwości regeneracyjne wykazuje gamma-oryzanol. Dzięki niemu włókna mięśniowe uszkodzone podczas treningów szybko ulegają naprawie, a mięśnie szkieletowe dochodzą do siebie zdecydowanie szybciej. Bardzo ważne jest to, że składnik ten nie wiąże się z żadnymi istotnymi efektami ubocznymi!

Szukając suplementu na zdrową muskulaturę warto pamiętać o tym, że niektóre produkty dostępne na rynku zawierają doping i trzeba odstawić je przynajmniej 5 dni przed wyjazdem na zawody. Jeśli środek ma być przyjmowany przewlekle, należy wybrać taki, który jest dozwolony przez FEI i PZJ.

Zdrowa Muskulatura

Aktywne filtry

Horseline PRO MuscleMaker DOPING FREE

Produkt stanowi wieloskładnikową mieszankę paszową, której celem jest przyspieszenie regeneracji tkanki mięśniowej oraz zadbanie o jej prawidłowy rozwój, istotny dla pełnej sprawności i siły konia.  Suplementacja sprawdza się zarówno u koni sportowych, będących w intensywnym treningu, jak i u koni młodych, wdrażanych do pracy oraz podczas okresów rehabilitacji. 

249,00 zł Cena

Yarrowia Equinox Classic GRANULAT

Equinox Classic jest to suplement należący do linii produktów Yarrowia Equinox, której unikatowy skład został stworzony na bazie drożdzy Yarrowia lipolytica.

172,00 zł Cena

Yarrowia Equinox Classic drożdżowy suplement

Equinox Classic jest to suplement należący do linii produktów Yarrowia Equinox, której unikatowy skład został stworzony na bazie drożdzy Yarrowia lipolytica.

172,00 zł Cena

Yarrowia Equinox Sport Zwiększone obciążenia

Equinox Sport jest to produkt stworzony z myślą o wsparciu koni w okresie zwiększonego obciążenia, użytkowanych sportowo oraz młodych koni rozpoczynających treningi.
Yarrowia equinox to jedyna linia produktów dostępnych na rynku, której skład został oparty o drożdże Yarrowia lipolytica oraz bogactwo naturalnych antyoksydantów o wysokiej przyswajalności przez organizm zwierzęcia.

192,00 zł Cena

LPC MUSCLE FLUID suplement dla koni

Suplement diety dla koni o właściwościach wzmacniających tkankę mięśniową, wspierający pracę układu mięśniowego oraz jego prawidłowy rozwój.

110,00 zł Cena

LPC MUSCLE EZE FLASH

Suplement diety dla koni, którego zadaniem jest przygotowanie aparatu mięśniowego zwierzęcia do intensywnego treningu oraz wsparcie jego regeneracji po nim.

40,00 zł Cena

LPC MUSCLE EZE suplement wspierający rozwój mięśni

Suplement o działaniu wzmacniającym włókna mięśniowe i wspierający rozwój masy mięśniowej. Przeznaczony dla koni trenujących lub po rekonwalescencji, jako preparat przygotowujący do wysiłku sportowego.

113,27 zł Cena

LPC RED BOOSTER

Suplement przeznaczony dla koni trenujących, poddawanych intensywnemu wysiłkowi o działaniu dotleniającym organizm zwierzęcia oraz wspierającym jego regenerację po.

139,00 zł Cena