Najwyżej oceniane

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Zdrowa Muskulatura

Czy możesz wspomóc mięśnie swojego konia prawidłowym żywieniem? Oczywiście! W naszym asortymencie znajdziesz sprawdzone preparty na bazie  spiruliny, serwatki w proszku, witaminy E, krzemionki paszowej, ekstraktu z owocu dzikiej róż oraz gamma-oryzanol. Zapewnij swojemu koniowi szybszą regenerację po wysiłku oraz zdrowe mięśnie w każdym wieku!

Zdrowa Muskulatura

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Horseline PRO MuscleMaker

MuscleMaker ta paszowa mieszanka zapewnia w bardzo krótkim czasie znaczny wzrost zdrowej i silnej muskulatury. 

249,00 zł

Horseline PRO MuscleMaker DOPING FREE

Produkt stanowi wieloskładnikową mieszankę paszową, której celem jest przyspieszenie regeneracji tkanki mięśniowej oraz zadbanie o jej prawidłowy rozwój, istotny dla pełnej sprawności i siły konia.  Suplementacja sprawdza się zarówno u koni sportowych, będących w intensywnym treningu, jak i u koni młodych, wdrażanych do pracy oraz podczas okresów rehabilitacji. 

249,00 zł

Yarrowia Equinox Classic drożdżowy suplement

Equinox Classic jest to suplement należący do linii produktów Yarrowia Equinox, której unikatowy skład został stworzony na bazie drożdzy Yarrowia lipolytica.

120,00 zł

Yarrowia Equinox Sport Zwiększone obciążenia

Equinox Sport jest to produkt stworzony z myślą o wsparciu koni w okresie zwiększonego obciążenia, użytkowanych sportowo oraz młodych koni rozpoczynających treningi.
Yarrowia equinox to jedyna linia produktów dostępnych na rynku, której skład został oparty o drożdże Yarrowia lipolytica oraz bogactwo naturalnych antyoksydantów o wysokiej przyswajalności przez organizm zwierzęcia.

132,00 zł

LPC MUSCLE FLUID suplement dla koni

Suplement diety dla koni o właściwościach wzmacniających tkankę mięśniową, wspierający pracę układu mięśniowego oraz jego prawidłowy rozwój.

110,00 zł

LPC MUSCLE EZE FLASH

Suplement diety dla koni, którego zadaniem jest przygotowanie aparatu mięśniowego zwierzęcia do intensywnego treningu oraz wsparcie jego regeneracji po nim.

40,00 zł

LPC MUSCLE EZE suplement wspierający rozwój mięśni

Suplement o działaniu wzmacniającym włókna mięśniowe i wspierający rozwój masy mięśniowej. Przeznaczony dla koni trenujących lub po rekonwalescencji, jako preparat przygotowujący do wysiłku sportowego.

113,27 zł

LPC RED BOOSTER

Suplement przeznaczony dla koni trenujących, poddawanych intensywnemu wysiłkowi o działaniu dotleniającym organizm zwierzęcia oraz wspierającym jego regenerację po.

139,00 zł