Najwyżej oceniane

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Zdrowa Muskulatura

Czy możesz wspomóc mięśnie swojego konia prawidłowym żywieniem? Oczywiście! W naszym asortymencie znajdziesz sprawdzone preparty na bazie  spiruliny, serwatki w proszku, witaminy E, krzemionki paszowej, ekstraktu z owocu dzikiej róż oraz gamma-oryzanol. Zapewnij swojemu koniowi szybszą regenerację po wysiłku oraz zdrowe mięśnie w każdym wieku!

Zdrowa Muskulatura

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Horseline PRO Gamma- oryzanol

Produkt Gamma - oryzanol to preparat otrzymywany z otrębów ryżowych. Ten naturalny ekstrakt wspomaga pracę końskich mięśni, przyczyniając się do budowy zdrowej, mocnej muskulatury. Jego podawanie zaleca się  koniom sportowym, których układ mięśniowy poddawany jest znacznym obciążeniom, koniom wdrażanym do pracy jako wspomożenie w budowaniu tkanki mięśniowej,  koniom
w trakcie rehabilitacji i po niej oraz seniorom szybko tracącym masę mięśniową.

189,00 zł

Horseline PRO MuscleMaker

MuscleMaker ta paszowa mieszanka zapewnia w bardzo krótkim czasie znaczny wzrost zdrowej i silnej muskulatury. 

229,00 zł

Horseline PRO MuscleMaker DOPING FREE

Produkt stanowi wieloskładnikową mieszankę paszową, której celem jest przyspieszenie regeneracji tkanki mięśniowej oraz zadbanie o jej prawidłowy rozwój, istotny dla pełnej sprawności i siły konia.  Suplementacja sprawdza się zarówno u koni sportowych, będących w intensywnym treningu, jak i u koni młodych, wdrażanych do pracy oraz podczas okresów rehabilitacji. 

229,00 zł

Yarrowia Equinox Classic GRANULAT

Equinox Classic jest to suplement należący do linii produktów Yarrowia Equinox, której unikatowy skład został stworzony na bazie drożdzy Yarrowia lipolytica.

120,00 zł

Yarrowia Equinox Classic drożdżowy suplement

Equinox Classic jest to suplement należący do linii produktów Yarrowia Equinox, której unikatowy skład został stworzony na bazie drożdzy Yarrowia lipolytica.

120,00 zł

Yarrowia Equinox Sport Zwiększone obciążenia

Equinox Sport jest to produkt stworzony z myślą o wsparciu koni w okresie zwiększonego obciążenia, użytkowanych sportowo oraz młodych koni rozpoczynających treningi.
Yarrowia equinox to jedyna linia produktów dostępnych na rynku, której skład został oparty o drożdże Yarrowia lipolytica oraz bogactwo naturalnych antyoksydantów o wysokiej przyswajalności przez organizm zwierzęcia.

132,00 zł