Koszulki

Koszulki w jeździectwie to element męskiego i damskiego stroju jeździeckiego wykonany z lekkiego i oddychającego materiału, zwykle bawełny lub poliestru. Mają zapięcie na guziki lub zamek błyskawiczny oraz kołnierzyk. W zależności od dyscypliny jeździeckiej, koszulki mogą mieć różne kolory, wzory i detale, takie jak kieszonki lub mankiety z guzikami. Są ważnym elementem stroju jeździeckiego, który zapewnia wygodę i swobodę ruchów podczas jazdy konnej, a czasem spełnia także wymagania formalne w zawodach i na ważnych wydarzeniach jeździeckich. Jeździeckie koszulki treningowe często przybierają postać bluzek polo. Są dość eleganckie i nadają codziennym, stajennym stylizacjom elegancji. Coraz częściej jednak firmy produkujące sprzęt jeździecki oferują również tradycyjne t-shirty przyozdobione swoim logo. Nowością na rynku są bluzki odbijające promienie słoneczne i chroniące przed przegrzewaniem ciała w okresie letnim.

Warto mieć w swojej szafie przynajmniej kilka koszulek, które można z łatwością połączyć z posiadanymi bryczesami, tworząc niepowtarzalną i estetyczną stylizację. Zwykłe koszulki przydadzą się również podczas zawodów - między startami też warto wyglądać dobrze i elegancko!

Koszulki są potrzebne praktycznie przez 365 dni w roku. Warto więc wybierać wytrzymałe egzemplarze, które poradzą sobie z różnymi wyzwaniami. Zimą mogą stanowić element poprawiający komfort termiczny, ubrany pod bluzę. Jesienią i wiosną skomponują się korzystnie z ulubioną kamizelką, a latem będą same w sobie uzupełniały outfit. Szukając sportowych koszulek jeździeckich warto wziąć pod uwagę to, z jakiego materiału zostały wykonane. Powinny być przewiewne i zapobiegać nadmiernemu poceniu się podczas jazdy i pracy.

Koszulki

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz