Najwyżej oceniane

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Układ oddechowy

Twój koń sporo czasu spędza w stajni? Ma problemy z nawracającym kaszlem? Suplementy diety wspomagające układ oddechowy pomagają utrzymywać je zdrowiu i czystości, wspierając naturalną obronę płuc. Mamy dla Was produkty zawierające substancje fitogeniczne, glikokrzemian, pochodne ścian komórkowych drożdży lub syrop z prawoślazu i olejek eukaliptusowo-mentolowy. Co ważne, oferowane w naszym sklepie suplementy nie zawierają żadnych zabronionych  w sporcie substancji.

Układ oddechowy

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Horseline PRO Respirol

Respirol to produkt w 100% naturalny, którego celem jest zadbanie o układ oddechowy koni utrzymywanych w stajni. Dzięki umiejętności neutralizowania pleśni oraz mykotoksyn, czyli wtórnych metabolitów grzybów toksynotwórczych, zapobiega alergiom, niewydolności ze strony układu oddechowego oraz innym poważnym konsekwencjom ich działania, takim jak zaburzenia pracy układu pokarmowego, zmiany  w obrębie wątroby i nerek czy dysfunkcje układu nerwowego. Preparat wspomaga wydolność koni oraz produktywność klaczy hodowlanych.

99,00 zł

Horseline PRO Respirol Intro

Respirol Intro to syrop na kaszel stworzony na bazie naturalnych składników wspierających prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego konia.

169,00 zł