Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 99,00 zł - 119,00 zł

Waga

Waga

Pojemność

Pojemność

Układ oddechowy

Twój koń sporo czasu spędza w stajni? Ma problemy z nawracającym kaszlem? Suplementy diety wspomagające układ oddechowy pomagają utrzymywać je zdrowiu i czystości, wspierając naturalną obronę płuc. Mamy dla Was produkty zawierające substancje fitogeniczne, glinokrzemian, pochodne ścian komórkowych drożdży lub syrop z prawoślazu i olejek eukaliptusowo-mentolowy. Co ważne, oferowane w naszym sklepie suplementy nie zawierają żadnych zabronionych w sporcie substancji.

Koni z problemami w obrębie układu oddechowego jest coraz więcej. Problemy wynikają m.in. z niewłaściwych warunków panujących w stajniach oraz częstego przebywania w zakurzonej hali czy na placu treningowym. Wiele zwierząt posiada też alergie. Na szczęście producenci suplementów proponują właścicielom produkty, które niwelują podrażnienia dróg oddechowych, zmniejszają dyskomfort i poprawiają przepływ powietrza. 

Substancje pomocne w układaniu diety bezpiecznej dla układu oddechowego to m.in. oleje roślinne bogate w kwasy tłuszczowe omega-3,6,9. W szczególności w połączeniu z witaminą E, kwasy tłuszczowe mogą skutecznie złagodzić kaszel. 

Niektóre suplementy dostępne w naszym sklepie wspomagają układ oddechowy koni przez neutralizowanie zarodników pleśni i szkodliwych produktów przemiany materii, z którymi mają styczność konie przebywające przez wiele godzin w boksach. 

Na włączenie suplementacji ukierunkowanej na wsparcie dróg oddechowych warto zdecydować się w celu łagodzenia kaszlu - zarówno suchego, jak i mokrego, a także wspierania terapii chorób infekcji, alergii czy RAO. Niektóre mieszanki paszowe mogą też skutecznie poprawić wydolność koni intensywnie pracujących pod siodłem - w szczególności tych użytkowanych sportowo.

Układ oddechowy

Aktywne filtry

Horseline PRO Respirol

Respirol to produkt w 100% naturalny, którego celem jest zadbanie o układ oddechowy koni utrzymywanych w stajni. Dzięki umiejętności neutralizowania pleśni oraz mykotoksyn, czyli wtórnych metabolitów grzybów toksynotwórczych, zapobiega alergiom, niewydolności ze strony układu oddechowego oraz innym poważnym konsekwencjom ich działania, takim jak zaburzenia pracy układu pokarmowego, zmiany  w obrębie wątroby i nerek czy dysfunkcje układu nerwowego. Preparat wspomaga wydolność koni oraz produktywność klaczy hodowlanych.

99,00 zł Cena