Dla Konia

Jeździectwo wymaga wyposażenia zarówno siebie, jak i konia w zestaw niezbędnych akcesoriów i narzędzi. Część z nich, tak jak siodło, ogłowie czy czaprak, stanowi nieodzowne elementy podczas treningu. To dzięki nim możesz w pełni oddać się swojej pasji i pokonywać kolejne granice. Zainwestowanie w sprzęt wysokiej jakości pozwoli Ci na cieszenie się ulubionymi artykułami przez wiele kolejnych lat i spowoduje, że będziesz czuł się bezpiecznie. Jednak w celu przygotowania konia do pracy oraz zadbania o jego komfort po wysiłku, musisz pamiętać o zaopatrzeniu się w zestaw niezbędnych do tego produktów. Do grupy tej zaliczymy między innymi szczotki i różnorodne środki pielęgnacyjne, takie jak maść do kopyt, pianka czyszcząca czy balsam na otarcia. One sprawią, że koń będzie zachwycał i wspaniale się prezentował. Nie należy zapominać o suplementach czy paszach, które zadbają o doskonałe zdrowie i dobre samopoczucie wierzchowca. Zarówno te, jak i inne produkty znajdziecie Państwo w sklepie Cheval.

Dla Konia

Aktywne filtry

SHINING GLOSS GLAMOUR

Shining Gloss Glamour to dwufazowa odżywka o działaniu ułatwiającym rozczesywanie, przeznaczona do pielęgnacji końskiego włosia. 

65,00 zł Cena

SHINING GLOSS ORYGINAL

Shining Gloss Original to dwufazowa odżywka w sprayu o działaniu ułatwiającym rozczesywanie, przeznaczona do codziennej pielęgnacji końskiego włosia i sierści.  

65,00 zł Cena

SHINING GLOSS VITAL

Shining Gloss Vital to dwufazowa odżywka o działaniu ułatwiającym rozczesywanie, przeznaczona do codziennej pielęgnacji końskiego włosia. 

65,00 zł Cena

Kashmir Touch

Mleczko Kashmir Touch sprawia, że włosy i sierść konia nabierają blasku, stają się gładkie i wyjątkowo miękkie.

25,00 zł Cena

Quick Clean

Quick Clean to suchy szampon marki Black Horse, skutecznie radzący sobie
z ciężkimi plamami bez konieczności użycia wody. 

Suchy szampon QUICK CLEAN 500ml  

50,00 zł Cena

Perfect Hoof Oil z pędzlem

Perfect Hoff, olej marki Black Horse przeznaczony do pielęgnacji wszystkich rodzajów kopyt. Produkt zapobiega pękaniu, nawilża i nabłyszcza. 

Olej PERFECT HOOF 550ml 

65,00 zł Cena

Black Horse White Gloss

Szampon White Gloss to produkt stworzony z myślą o koniach maści siwej i białej.

Szampon WHITE GLOSS 500ml

38,00 zł Cena

Maska do kopyt Strong Step

Maska do kopyt Strong Step marki Black Horse  doskonale nawilża i odżywia kopyto, chroniąc je przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych bez względu na porę roku.

Maska do kopyt Strong Step 500ml

60,00 zł Cena

Dry Hoof Spray

Preparat Dry Hoof Spray w płynie przeznaczony jest do stosowania w celach pielęgnacyjnych okolic rowków strzałkowych oraz podeszwy kopyta.

Dry Hoof Spray 300ml 

60,00 zł Cena

Pasta siarczanowa do strzałek

Pasta siarczanowa marki Black Horse to trójfazowy preparat dla koni z problemami gnijący strzałek. 

40,00 zł Cena

Odżywcza maść do kopyt

Odżywcza maść do kopyt marki Black Horse przeznaczona jest do stosowania u koni z problemami suchych i pękających kopyt, bez połysku oraz o wolnym przyroście.

Odżywcza maść do kopyt 500ml

60,00 zł Cena

Maściowa kuracja na grudę

Maściowa kuracja marki Black Horse dzięki kompleksowo dobranym składnikom zapewnia skuteczną walkę z grudą, egzemą oraz skórą podatną na pękanie. 

40,00 zł Cena