Najwyżej oceniane

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Układ pokarmowy

Suplementy diety wspomagają pracę przewodu pokarmowego konia w wielu trudnych dla organizmu sytuacjach, jak antybiotykoterapia, odrobaczenia, czy zmiany jakości pożywienia związane z porami roku. W naszym asortymencie znajdziesz probiotyki, czyli preparaty zwierające “dobre” bakterie stabilizujące prawidłową florę bakteryjną jelit oraz produkty wpierające pracę wątroby i procesy trawienne! Dzięki ich właściwemu stosowaniu możesz zmniejszyć ryzyko kolek oraz poprawić kondycję swojego zwierzęcia!

Układ pokarmowy

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Horseline PRO Gastro Care

Produkt przeznaczony dla koni w trakcie antybiotykoterapii, po odrobaczeniu, kolkach, różnego typu dysfunkcjach układu pokarmowego oraz  zatruciach. Preparat stosowany jako uzupełnienie diety, wspiera układ trawienny, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie wątroby i stymuluje jej regenerację. 

99,00 zł

Horseline PRO Probiotic Therapy

Probiotic Digestive Therapy stabilizuję mikroflorę przewodu pokarmowego oraz wspomaganie procesów trawienia

79,00 zł

Yarrowia Equinox Classic GRANULAT

Equinox Classic jest to suplement należący do linii produktów Yarrowia Equinox, której unikatowy skład został stworzony na bazie drożdzy Yarrowia lipolytica.

120,00 zł

Yarrowia Equinox Classic drożdżowy suplement

Equinox Classic jest to suplement należący do linii produktów Yarrowia Equinox, której unikatowy skład został stworzony na bazie drożdzy Yarrowia lipolytica.

120,00 zł

Yarrowia Equinox Gastro Na wrzody

Equinox Gastro jest to produkt należący do linii Yarrowia Equinox opartej na bazie unikalnego szczepu Yarrowia Lipolytica. Przeznaczony jest dla koni z problemami układu trawiennego.

180,00 zł