Najwyżej oceniane

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Na owady

Owady takie jak muchy, komary i kleszcze, mogą być uciążliwe dla koni i powodować u nich stres oraz inne niepożądane reakcje, dlatego warto się z nimi uporać. Ochrona przed owadami jest szczególnie istotna w okresie wiosenno - letnim. W tym czasie warto zaopatrzyć się w derkę siatkową, maskę oraz preparat przeciw owadom. Obecność tych elementów zapewni koniu wyższy komfort w trakcie jazd, treningów czy pobytu na pastwisku. Derka siatkowa chroni zwierzę przed ugryzieniami owadów i gzów nie stwarzając ryzyka przegrzania. Maska natomiast osłoni wrażliwe miejsca takie jak chrapy czy oczy. Dodatkowym elementem mogącym podnieść skuteczność ochrony są frędzle.

Na owady

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Fly Guard Natural Spray

Naturalny spray Fly Guard to skuteczna ochrona przed owadami, pozwalająca zachować spokój konia podczas letnich treningów czy padokowania. 

20,00 zł

Horseline PRO BuzzSpray

Buzz Spray jest to Preparat w 100% oparty na bazie naturalnych olejków, bez detergentów chemicznych i konserwantów. Skutecznie odstrasza muchy, meszki, komary, ślepaki

i kleszcze. Nie powoduje przebarwień na sierści konia, jest bezpieczny dla źrebiąt. 

119,00 zł

Horseline PRO FlyOut

Ziołowy dodatek żywieniowy dla koni i kucy na bazie wysokiej jakości, certyfikowanego Czystka Siwego. Preparat przeznaczony do stosowania w sezonie letnim ze względu na właściwości wspomagające odstraszanie owadów oraz w celu wzmocnienia układu odpornościowgo konia w okresach osłabienia i poczas infekcji grzybiczych, bakteryjnych czy wirusowych.

79,00 zł