Robocza

Dobrej jakości codzienna odzież jeździecka to obowiązkowy element garderoby. Zapewni bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy oraz pozwoli na swobodne wykonywanie prac w stajni i przy koniu, takich jak czyszczenie, lonżowanie, karmienie czy wyprowadzanie na pastwisko.

Podstawową częścią garderoby każdego jeźdźca są bryczesy. Stanowią niezbędny element wyposażenia na treningi i nie tylko! Obecnie dostępne spodnie jeździeckie są szyte z cienkich i wygodnych materiałów - można poczuć się w nich jak w sportowych legginsach. Dzięki temu doskonale sprawdzą się podczas wykonywania wszystkich codziennych obowiązków w stajni. Ich charakterystyczną cechą jest lej - zazwyczaj silikonowy - zwiększający przyczepność do siodła i ułatwiający pracę nad prawidłowym, stabilnym dosiadem.

W szafie nie może też zabraknąć przewiewnych koszulek i ciepłych bluz. Praktyczne są również kamizelki - przydają się w szczególności podczas treningów w sezonie jesiennym i wiosennym. Wówczas bowiem kurtki mogą być niewygodne i zbyt ciepłe. Kolejną podstawową częścią wyposażenia są skarpetki. Kolanówki są noszone praktycznie przez wszystkich jeźdźców ze względu na to, że zwiększają komfort noszenia oficerek oraz czapsów.

Robocza odzież jeździecka powinna być wytrzymała. Ważne jest też to, aby można było ją bezpiecznie prać. Warunki panujące w stajni są bowiem specyficzne i stanowią dla ubrań prawdziwe wyzwanie! Warto też zwrócić uwagę na wszechstronność. Ubrania powinny sprawdzać się zarówno podczas pracy, jazd na placu treningowym, jak i długich wyjazdów w teren.

Robocza

Aktywne filtry

ANTYBAKTERYJNE SKARPETKI SILWEAR

Skarpetki do jazdy konnej Silwear w celu zagwarantowania maksymalnej wygody użytkowania, zostały skonstruowane tak, aby wyeliminować wszelki dyskomfort podczas noszenia.

39,00 zł Cena