Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 25,00 zł - 80,00 zł

Pojemność

Pojemność

Odżywki

Celem stosowania odżywek jest nawilżenie i odżywienie końskiego włosia. Dzięki zawartym w nich składnikom, grzywa i ogon staną się jedwabiście gładkie i miękkie, a wygładzona struktura włosia ułatwi ich rozczesywanie.

Brak stosowania odżywek prędzej czy później doprowadzi do przerzedzenia grzywy i ogona. Włosy będą się bowiem sklejały, a korzystanie z grzebienia czy szczotki będzie powodowało wypadanie wielu kosmyków. Dzięki kosmetykom wysokiej jakości włosy stają się gładkie, a ich rozczesanie jest bardzo proste.

Czym powinna charakteryzować się dobra odżywka dla konia? Ważna jest forma jej aplikowania. Najbardziej praktyczne są spraye w poręcznych butelkach. Najczęściej należy aplikować je z odległości około 30 cm. Właściciele cenią sobie odżywki dwufazowe. Ich działanie powinno łączyć w sobie odżywianie włosów oraz tworzenie bariery ochronnej, która zabezpieczy je przed osadzaniem się na nich kurzu.

Płyny nabłyszczające powinny zawierać w swoim składzie witaminy i minerały potrzebne dla prawidłowego rozwoju włosów. Dzięki temu, kosmyki staną się mocniejsze, będą szybciej rosły, a końcówki nie będą się nadmiernie rozdwajały.

Najbardziej praktyczne są odżywki, których nie trzeba aplikować codziennie. Niektóre produkty dostępne w naszym sklepie mogą być stosowane nawet co kilkanaście dni! Jest to nie tylko wygodne, ale również ekonomiczne. Wiele koni nie lubi sprayów - im rzadsze musi być stosowanie kosmetyku, tym większy komfort ma jeździec podczas pielęgnacji zwierzęcia.

Odżywki

Aktywne filtry

SHINING GLOSS ORYGINAL

Shining Gloss Original to dwufazowa odżywka w sprayu o działaniu ułatwiającym rozczesywanie, przeznaczona do codziennej pielęgnacji końskiego włosia i sierści.  

65,00 zł Cena

SHINING GLOSS VITAL

Shining Gloss Vital to dwufazowa odżywka o działaniu ułatwiającym rozczesywanie, przeznaczona do codziennej pielęgnacji końskiego włosia. 

65,00 zł Cena

Kashmir Touch

Mleczko Kashmir Touch sprawia, że włosy i sierść konia nabierają blasku, stają się gładkie i wyjątkowo miękkie.

25,00 zł Cena

SHINING GLOSS GLAMOUR

Shining Gloss Glamour to dwufazowa odżywka o działaniu ułatwiającym rozczesywanie, przeznaczona do pielęgnacji końskiego włosia. 

65,00 zł Cena