Yarrowia Equinox Muscle 3kg Na wzmocnienie mięśni


Waga
390,00 zł
Ilość


Za efektywność działania, odpowiada wysoka przyswajalność składników zawartych w produkcie Equinox Muscle oraz obecność 22 aminokwasów odgrywających rolę we wspomaganiu końskich mięśni. Dodatkowo zawartość fitobiotyków, betaglukanów, substancji bioaktywnych, selenu i witaminy E przyczynia się do wzmocnienia organizmu podczas dużych obciążeń oraz ułatwia regenerację i wspiera rozwój zdrowej tkanki mięśniowej.

Wysoka wartość biologiczna białka drożdży wraz z zestawem aminokwasów, witaminą E i selen odpowiadają dodatkowo za zwiększenie wytrzymałości oraz zdolności wysiłkowej koni. Ponadto odgrywają one rolę w rozwoju tkanki mięśniowej u koni młodych, będących w początkowej fazie treningów oraz u tych o słabszej kondycji.

Skład został dodatkowo uzupełniony o organiczną formę magnezu oraz otrąb ryżowych, bogatych w gama-oryzanol. Obecność tych elementów zarówno wspomaga prawidłową pracę aparatu mięśniowego, jak i odpowiada za wsparcie rozwoju masy mięśniowej. Za zniwelowanie bólu mięśni po treningu oraz obecności kwasu mlekowego i amoniaku odpowiadają obecne w produkcie substancje bioaktywne, w tym jabłczan cytruliny, który w trakcie wysiłku ułatwia wytwarzanie tlenku azotu, odpowiedzialnego za rozszerzanie się drobnych naczyń krwionośnych. Tym samym przyczynia się do zwiększenia ilości tlenu, kreatyny i składników odżywczych dostarczanych do komórek mięśniowych.

Skład: drożdże paszowe Yarrowia lipolytica z selenem, drożdże paszowe Yarrowia lipolytica, otręby ryżowe, chelat magnezu, węglan wapnia, spirulina, głóg, witamina E, chelat manganu, aromat owocowy

Dawkowanie produktu: 8g na 100 kg masy ciała konia na dzień.

Mogą Cię zainteresować również