Najwyżej oceniane

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Yarrowia Equinox Muscle 3kg Na wzmocnienie mięśni


252,00 zł
Waga
Ilość

Equinox Muscle to produkt dedykowany koniom z problemami mięśniowymi.
Celem suplementu jest wsparcie koni w trakcie forsownych treningów, ćwiczeń i rywalizacji.

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Za efektywność działania, odpowiada wysoka przyswajalność składników zawartych w produkcie Equinox Muscle oraz obecność 22 aminokwasów odgrywających rolę we wspomaganiu końskich mięśni. Dodatkowo zawartość fitobiotyków, betaglukanów, substancji bioaktywnych, selenu i witaminy E przyczynia się do wzmocnienia organizmu podczas dużych obciążeń oraz ułatwia regenerację i wspiera rozwój zdrowej tkanki mięśniowej.

Wysoka wartość biologiczna białka drożdży wraz z zestawem aminokwasów, witaminą E i selen odpowiadają dodatkowo za zwiększenie wytrzymałości oraz zdolności wysiłkowej koni. Ponadto odgrywają one rolę w rozwoju tkanki mięśniowej u koni młodych, będących w początkowej fazie treningów oraz u tych o słabszej kondycji.

Skład został dodatkowo uzupełniony o organiczną formę magnezu oraz otrąb ryżowych, bogatych w gama-oryzanol. Obecność tych elementów zarówno wspomaga prawidłową pracę aparatu mięśniowego, jak i odpowiada za wsparcie rozwoju masy mięśniowej. Za zniwelowanie bólu mięśni po treningu oraz obecności kwasu mlekowego i amoniaku odpowiadają obecne w produkcie substancje bioaktywne, w tym jabłczan cytruliny, który w trakcie wysiłku ułatwia wytwarzanie tlenku azotu, odpowiedzialnego za rozszerzanie się drobnych naczyń krwionośnych. Tym samym przyczynia się do zwiększenia ilości tlenu, kreatyny i składników odżywczych dostarczanych do komórek mięśniowych.

Skład:
drożdże paszowe Yarrowia lipolytica z selenem, drożdże paszowe Yarrowia lipolytica, otręby ryżowe, chelat magnezu, węglan wapnia, spirulina, głóg, witamina E, chelat manganu, aromat owocowy

Dawkowanie produktu: 8g na 100 kg masy ciała konia na dzień.

2 Przedmioty

Specyficzne kody

Sprawdź inne produkty