Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 27,00 zł - 319,00 zł

Waga

Waga

Pojemność

Pojemność

Wyciszenie

Twój koń nie lubi podróży? A może jest nadpobudliwy? Sięgnij po suplementy, które poprawią jego samopoczucie bez efektu otumanienia! W naszym sklepie znajdziesz preparaty z coraz popularniejszym CBD oraz środki zawierające L-tryptofan, magnez, melisę oraz witaminy z grupy B. Ich stosowanie poprawia funkcjonowanie układu nerwowego i ułatwia rozluźnienie wierzchowca!

Szczególnie narażone na dużą ilość stresu są młode konie wdrażane do pracy oraz te, które wykorzystuje się w sporcie. Warto mieć w zanadrzu suplementy na wyciszenie, które jednocześnie nie wywołują ospałości. Konie po ich podaniu mogą lepiej się skoncentrować, a ich organizm wydajniej się regeneruje. 

W suplementach na uspokojenie często występuje magnez, tryptofan i witaminy z grupy B. Są to substancje, które wspierają regulację nastroju, a także stymulują wydzielanie serotoniny i endorfin. Konie z reguły czują się po nich lepiej i z większą łatwością potrafią się skoncentrować. 

Suplementy na wyciszenie stosują też właściciele nadpobudliwych klaczy. Część z nich pozwala bowiem uregulować cykl płciowy, tym samym stabilizując nastrój. Wprowadzenie takiej suplementacji to często istotny element efektywnej pracy nad problemami behawioralnymi. 

Dietetycy zajmujący się żywieniem koni od pewnego czasu cenią sobie również oleje CBD. Są cenne w diecie koni odczuwających częste objawy lękowe. Dzięki nim zwierzęta są w stanie efektywniej skupić się na pracy, a także zmniejsza się ich płochliwość oraz reaktywność. Dodatkowym plusem jest wspieranie układu pokarmowego - mniejsza ilość stresu wiąże się bezpośrednio z ograniczeniem nadmiernego wydzielania kwasów żołądkowych.

Wyciszenie

Aktywne filtry

YARROWIA Equinox Calm konie nerwowe

Equinox Calm to produkt należący do linii Yarrowia Equinox, której skład został opracowany na bazie unikatowego szczepu drożdży Yarrowia lipolytica, stanowiącej źródło białka o wysokiej wartości biologicznej, witamin z grupy B, nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz szerokiej gamy mikro i makroelementów.

209,00 zł Cena

LPC ANXIOUS preparat uspokajający dla koni

Preparat obniżający poziom stresu u konia w obliczu zawodów, transportu, zmiany środowiska czy treningu, gdzie spokój i umiejętność koncentracji zwierzęcia jest kluczowa dla zachowania jego pełnego potencjału sportowego.

170,00 zł Cena

HorseLine Pro Hemp Oil

Hemp Oil od HorseLine Pro to mieszanka nierafinowanych olejów lnianego
i konopnego, tłoczonych na zimno, stanowiących bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 i 6.

75,00 zł Cena