Filtruj według

Cena

Cena

  • 89,00 zł - 149,00 zł

Waga

Waga

Dla źrebiąt

Odpowiednio prowadzona u źrebiąt suplementacja może wspierać rozwój ich kości, proces wzrostu oraz zdrowie tkanek łącznych! Chcąc zapewniać młodym koniom zdrowy start, oferujemy kompleksowe mieszanki witamin, minerałów oraz składników chondroprotekcyjnych!

Uzupełnienia diety potrzebują przede wszystkim źrebięta po ukończeniu 3 miesiąca życia. Również odsadki i młodzież wymagają wsparcia, które zagwarantuje prawidłowy rozwój układu ruchu. Suplementy powinny odżywiać kopyta, sierść i skórę oraz zapobiegać nieprawidłowościom w procesie wykształcania się aparatu ruchu. 

Dobre suplementy dla źrebiąt to mieszanki złożone z witamin i składników mineralnych, które pokryją wszystkie potrzeby na składniki odżywcze. Dużym plusem będzie obecność w danym preparacie kolagenu, glukozaminy i chondroityny. Te środki odgrywają dużą rolę w prawidłowym wykształcaniu się mazi stawowej, tkanki łącznej i chrząstek. 

Wszystkie witaminy i minerały powinny być łatwo przyswajalne. A jakie symptomy wskazują na konieczność wprowadzenia suplementacji do diety zwierzęcia? Choć mieszanki witaminowe dla źrebiąt warto podawać profilaktycznie, szczególne oznaki niedoborów to niska odporność, pękające kopyta, matowa sierść, apatia, słaby apetyt i nieprawidłowości wzrostowe. 

Konieczność stosowania suplementów dotyczy przede wszystkim stajni, w których źrebięta nie mają całorocznego dostępu do pastwiska, a konie żywione są jedynie owsem i sianem - bez pełnoporcjowych pasz.

Dla źrebiąt

Aktywne filtry

Horseline PRO Grow Up Vital

Produkt Grow Up Vital przeznaczony jest dla źrebiąt powyżej 3 miesiąca życia oraz odsadków i młodzieży. Jego celem jest uzupełnienie diety koni w witaminy, minerały oraz składniki chondroprotekcyjne niezbędne dla ich prawidłowego rozwoju.

149,00 zł Cena

Horseline Pro Copper Max

Suplement Cooper Max od marki Horseline Pro przeznaczony jest do stosowania przy diecie ubogiej w miedź oraz u koni z niedoborami tego pierwiastka.

89,00 zł Cena