Horseline PRO MuscleMaker DOPING FREE


249,00 zł
Ilość


Produkt stanowi wieloskładnikową mieszankę paszową, której celem jest przyspieszenie regeneracji tkanki mięśniowej oraz zadbanie o jej prawidłowy rozwój, istotny dla pełnej sprawności i siły konia.  Suplementacja sprawdza się zarówno
u koni sportowych, będących w intensywnym treningu, jak i u koni młodych, wdrażanych do pracy oraz podczas okresów rehabilitacji. 

Kiedy posiadamy konie, które poddawane są wyczynowym treningom, aby później mogły startować w różnego rodzaju zawodach warto zastanowić się, czy produkty pomagające w budowaniu silnej muskulatury to nie jest dobre rozwiązanie. Przede wszystkim musiałaby być ona zdrowa i co więcej produkt ten nie może posiadać, żadnych składników dopingowych, aby w późniejszym czasie koń nie został przypadkiem wykluczony z zawodów. W naszym sklepie znaleźć można Muscle Maker doping free. Jest on doskonałym rozwiązaniem w momencie pojawienia się powyższego problemu. Produkt ten nie tylko pomaga w rozbudowie mięśni, ale także wspomaga regenerację mięśni po treningu. Dzięki czemu forma zawodowa konia może znacznie szybciej rosnąć. Co więcej pomaga on także utrzymaniu kondycji na treningu. Jednak produkt ten przeznaczony jest nie tylko do stosowania w momencie intensywnych treningów. Sprawdza się także doskonale w momencie odbywania rehabilitacji.

Opakowanie zawiera 1050 g produktu.

Jak działa?
Preparat usprawnia proces rozkładu kwasu mlekowego w mięśniach oraz skraca czas ich regeneracji, a wysoka zawartość aminokwasów egzogennych stymuluje rozbudowę masy mięśniowej. 

Dzienna dawka:
Konie (550 kg m.c.): 6 miarek
Kuce: 3 miarki
Produkt należy wymieszać z paszą treściwą. 

Skład: spirulina, serwatka w proszku, witamina E, krzemionka paszowa, ekstrakt z owocu dzikiej róży (naturalne źródło witaminy C).

Mogą Cię zainteresować również