Najwyżej oceniane

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Regeneracja

Czas rekonwalescencji po kontuzjach to okres, kiedy w którym należy zadbać o właściwe odżywianie konia! Wspomoże ono regeneracje, wzmocni układ immunologiczny oraz złagodzi stan zapalny. Suplementy, na które warto zwrócić uwagę, powinny zawierać kwasy omega-3 oraz omega-6, które mają właściwości przeciwzapalne, czy MSM, które odgrywa rolę m.in. w syntezie kolagenu!

Regeneracja

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Yarrowia Equinox Classic drożdżowy suplement

Equinox Classic jest to suplement należący do linii produktów Yarrowia Equinox, której unikatowy skład został stworzony na bazie drożdzy Yarrowia lipolytica.

120,00 zł

YARROWIA EQUINOX REGENERATION po kontuzjach

Equinox Regeneration jest to suplement należący do linii produktów Yarrowia Equinox, której unikatowy skład został stworzony na bazie drożdzy Yarrowia lipolytica. Produkt został opracowany z myślą o koniach dochodzących do siebie po kontuzjach i operacjach będących wynikiem schorzeń oraz problemów ze strony układu trawiennego.

126,00 zł

Yarrowia Equinox Sport Zwiększone obciążenia

Equinox Sport jest to produkt stworzony z myślą o wsparciu koni w okresie zwiększonego obciążenia, użytkowanych sportowo oraz młodych koni rozpoczynających treningi.
Yarrowia equinox to jedyna linia produktów dostępnych na rynku, której skład został oparty o drożdże Yarrowia lipolytica oraz bogactwo naturalnych antyoksydantów o wysokiej przyswajalności przez organizm zwierzęcia.

132,00 zł

LPC HYDRACTION ELEKTROLIT DLA KONI W PŁYNIE

Suplement stabilizujący równowagę elektrolitową organizmu koni narażonych na intensywne pocenie się, w wyniku którego dochodzi do utraty wody oraz soli.

69,00 zł

LPC RED BOOSTER

Suplement przeznaczony dla koni trenujących, poddawanych intensywnemu wysiłkowi o działaniu dotleniającym organizm zwierzęcia oraz wspierającym jego regenerację po.

139,00 zł

Horseline Pro Linseed Oil

Linsed Oil od marki HorseLine Pro to olej lniany w czystej postaci. Dedykowany wszystkim koniom, zarówno sportowym, jak i rekreacyjnym oraz starszym. 

99,00 zł