Horseline PRO MuscleMaker na mięśnie koni


249,00 zł
Ilość


Muscle Maker od marki HorseLine Pro to wieloskładnikowy preparat, który w krótkim czasie pomaga zbudować zdrową i silną muskulaturę koni młodych, wdrażanych do pracy po przerwie, wyczynowych, otyłych, o słabych mięśniach grzebietu i zadu oraz będących po zabiegach ostrzykiwania pleców. 
Dzięki dobrze przyswajalnemu składowi wyraźnie wzmacnia i przyspiesza regenerację po wysiłku, a także usprawnia rozkład kwasu mlekowego zapobiegając sztywności i drżeniu mięśni.
Należy pamiętać, że zdrowa muskulatura to zwiększony komfort pracy wierzchowca, ponieważ pozwala odciążyć pozostałe elementy ukłdu ruchu. 

Jak działa?

  1. Spirulina stymuluje rozbudowę tkanki mięśniowej, niwelując zmęczenie oraz przyspieszając powrótdo formy
  2. białko serwatkowe dzięki zawartości pełego profilu aminokwasowego wspomaga rozbudowę masy mięśniowej oraz wstrzymuje katabolizm mięśni
  3. witamina E jako jeden z najsilniejszych antyoksydantów zapobiega tworzeniu się zmian chorobowych w obrębie mięśni szkieletowych
  4. witamina C jest niezbędnym skłądnikiem aktywizacji wielu procesów fizjologicznych w organizmie
  5. gamma-oryzanol redukuje zakwasy, zmniejsza ryzyko uszkodzenia mięśni w efekcie zbyt intensywnych treningów, stymuluje regenerację mięśni szkieletowych oraz zapobiega wchłanianiu się tłuszczu ze światła jelit. 

UWAGA DOPING!!! NALEŻY PRZERWAĆ SUPLEMENTACJĘ NA 5 DNI PRZED ZAWODAMI.

Dawkowanie/24h              
Konie(500 kg m.c.): 5 miarek
Kuce: 2 miarki

Sposób podania: wymieszać z paszą treściwą

Mogą Cię zainteresować również