YARROWIA EQUINOX REGENERATION po kontuzjach


Waga
126,00 zł
Ilość


Drożdże Yarrowia Lipolytica, będące źródłem białka o wysokiej wartości biologicznej, zawartość cennych aminokwasów egzogennych oraz łatwa przyswajalność składników suplementu, odpowiadają za wsparcie i przyspieszenie regeneracji tkanki mięśniowej konia po przymusowej przerwie w treningu.

Ponadto zawarte w produkcie substancje bioaktywne, takie jak jabłczan cytruliny, wspierają wytwarzanie tlenku azotu, odpowiedzialnego za rozszerzanie się drobnych naczyń krwionośnych w tkance mięśniowej. W efekcie dopływ tlenu, keratyny i substancji odżywczych do komórek mięśniowych zostaje zwiększony, co skutkuje poprawą wydolności tlenowej oraz siły mięśni znacząco ograniczając ich ból. Wpływa również na eliminację kwasu mlekowego i amoniaku.

 

Naturalne, probiotyczne właściwości drożdży odpowiadają za produkcję pożądanej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, wspomagając tym samym procesy trawienne i zapobiegając wystąpieniu z jego strony dolegliwościom takim jak biegunki, kolki czy zaparcia.

Dodatkowo kompozycja ziół kolendry, głogu oraz szałwii pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu pokarmowego konia, przyczyniają się do skrócenia okresu rekonwalescencji oraz wraz z witaminą C do wzmocnienia odporności organizmu. Witamina C wraz z selenem jako silne przeciwutleniacze odgrywają także istotną rolę w ochronie tkanki mięśniowej przed działaniem oraz uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki.

Obecna w suplemencie organiczna forma magnezu o bardzo wysokiej przyswajalności odpowiada za wsparcie całego układu mięśniowego oraz jego właściwy rozwój.

 

W skład produktu wchodzą:

drożdże paszowe Yarrowia lipolytica, drożdże paszowe Yarrowia lipolytica z selenem, susz jabłkowy, węglan wapnia, chelat magnezu, głóg, babka lancetowata, witamina C, witamina A, witamina D3, witamina E, aromat owocowy.

Dzienna dawka produktu YARROWIA EQUINOX REGENERATION powinna wynosić  8 g na 100 kg masy ciała konia.

Mogą Cię zainteresować również