Najwyżej oceniane

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Aparat ruchu

Każdego dnia wymagasz od swojego konia sprawności fizycznej, która umożliwi mu wysokie skoki, sprawne zwroty oraz dokładne ruchy! W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę najwyższej jakości preparatów wspomagających pracę stawów, ścięgien i mięśni Twojego wierzchowca! W składzie dostepnych suplementów znajdziesz najważniejsze substancje chondroprotektywne, jak siarczan chondroityny, glukozamina oraz MSM.

Aparat ruchu

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Horseline PRO Boswellia Seratta

Kompozycja składników preparatu o właściwościach przeciwzapalnym, wykazuje działanie w profilaktyce aparatu ruchu konia, przy chorobach zwyrodnieniowych, opuchliznach i sztywności stawów

Co zawiera i jak działa?

 1. Kwas bosweliowy pozyskany z Boswellia Serrata wykazuje działanie przeciwzapalne oraz skutecznie zwalcza zarówno ostre, jak i przewlekłe zapalenia w obrębie aparatu ruchu. 
 2. MSH uczestniczy w syntezie kolagenu i keratyny, wspiera budowę mięśni
  i ścięgien oraz ma znaczący wpływ na regenerację tkanki chrzęstnej
  w stawach.
 3. Witamina C stanowiąca przeciwutleniacz, wywiera korzystny wpływ na zachowanie równowagi fizjologicznej tkanki łącznej, chrzęstnej i kostnej.

139,00 zł

Horseline PRO ChondroProtect

Preparat o działaniu wzmacniającym aparat ruchu, którego składniki wspomagają ochronę oraz regenerację w obrębie stawów konia. Suplement dedykowany jest koniom w każdym wieku. Zalecany zarówno tym sportowym, pozostającym
w intensywnym treningu, których aparat ruchu poddawany jest zwiększonej eksploatacji, koniom znajdującym się w okresie rekonwalescencji po przebytych kontuzjach i operacjach, jak i młodym, dopiero wdrażanym do pracy.

399,00 zł

Horseline PRO Devils Claw

Preparat dietetyczny przeznaczony do stosowania między innymi w celach rehabilitacyjnych oraz podczas terapii przeciwzapalnej i przeciwbólowej aparatu ruchu. Wykazuje korzystne działanie także w przypadkach nieżytu dróg oddechowych, zaburzeniach trawienia, przepływu żółci, stanach zapalnych wątroby, czy chorobach autoimmunologicznych oraz wpływa wyciszająco i uspokajająco. Podawany koniom sportowym chroni i przyspiesza regenerację, natomiast w przypadku seniorów zwiększa elastyczność i ruchomość stawów.

109,00 zł

Horseline PRO MSM

HorseLine Pro MSM to produkt o działaniu chondroprofilaktycznym. Ma na celu zapewnienie ochrony i przyspieszenie regeneracji aparatu ruchu konia. Pozyskiwany z miazgi sosnowej organiczny MSM, wspiera budowę ścięgien, więzadeł i mięśni oraz zapobiega sztywności i bólom w ich obrębie. Preparat przeciwdziała zmianom reumatycznym, wykazuje działanie przeciwzapalne oraz ma znaczenie w procesie regeneracji tkanki chrzęstnej. Sprawdza się także jako wsparcie w przypadku problemów z kruchym rogiem kopytowym oraz podczas rekonwalescencji. Ponadto MSM stymuluje wytwarzanie przeciwciał, dzięki czemu pozytywnie wplywa na działanie układu odpornośiowego.

69,00 zł

Yarrowia Equinox Classic drożdżowy suplement

Equinox Classic jest to suplement należący do linii produktów Yarrowia Equinox, której unikatowy skład został stworzony na bazie drożdzy Yarrowia lipolytica.

120,00 zł

YARROWIA EQUINOX JOINTS układ kostno-stawowy

Equinox Joints to mieszanka paszowa należąca do linii produktów Yarrowia Equinox, których unikatowy skład został opracowany na bazie szczepu drożdży Yarrowia Lipolytica. Equinox Joints to preparat stworzony z myślą
o koniach mających problemy w obrębie układu stawowego.

180,00 zł

YARROWIA EQUINOX REGENERATION po kontuzjach

Equinox Regeneration jest to suplement należący do linii produktów Yarrowia Equinox, której unikatowy skład został stworzony na bazie drożdzy Yarrowia lipolytica. Produkt został opracowany z myślą o koniach dochodzących do siebie po kontuzjach i operacjach będących wynikiem schorzeń oraz problemów ze strony układu trawiennego.

126,00 zł

Yarrowia Equinox Sport Zwiększone obciążenia

Equinox Sport jest to produkt stworzony z myślą o wsparciu koni w okresie zwiększonego obciążenia, użytkowanych sportowo oraz młodych koni rozpoczynających treningi.
Yarrowia equinox to jedyna linia produktów dostępnych na rynku, której skład został oparty o drożdże Yarrowia lipolytica oraz bogactwo naturalnych antyoksydantów o wysokiej przyswajalności przez organizm zwierzęcia.

132,00 zł

LPC ESSENTIAL ARTRHO komfort ruchu konia

Preparat zalecany szczególnie koniom starszym oraz będącym w trakcie rehabilitacji, ze względu na jego właściwości uelastyczniające.

165,00 zł

Horseline Pro Copper Max

Suplement Cooper Max od marki Horseline Pro przeznaczony jest do stosowania przy diecie ubogiej w miedź oraz u koni z niedoborami tego pierwiastka.

89,00 zł

Horseline Pro Linseed Oil

Linsed Oil od marki HorseLine Pro to olej lniany w czystej postaci. Dedykowany wszystkim koniom, zarówno sportowym, jak i rekreacyjnym oraz starszym. 

99,00 zł