Najwyżej oceniane

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

YARROWIA Equinox Elektrolity w proszku


108,00 zł
Waga
Ilość

Equinox Electrolyte to uzupełniająca mieszanka paszowa należąca do linii produktów Yarrowia Equinox.

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)


Unikatowy skład produktu został opracowany na bazie szczepu drożdży yarrowia lipolytica, będących źródłem wielu składników biologicznie czynnych, w tym witamin z grupy B, nienasyconych kwasów tłuszczowych, szerokiej gamy mikro i makroelementów oraz łatwo przyswajalnego białka o wysokiej wartości biologicznej - korzystnym profilu aminokwasowym. Dodatkowo kompozycja została wzbogacona o cenne elektrolity, witaminy i glukozę.

Equinox Electrolyte to preparat elektrolityczny, który został stworzony dla koni w okresach zwiększonego wysiłku, tych będących narażonymi na sytuacje stresowe, takie jak zawody czy transport, podczas choroby, np. biegunka oraz w czasie wysokich upałów.
Celem produktu jest efektywne uzupełnienie utraconych w wyniku pocenia się elektrolitów oraz utrzymanie prawidłowego nawodnienia, przez co zmniejszone zostaje ryzyko odwodnienia się przez konia.
Dodatkowo obecne w mieszance składniki czynne wspierają kondycję organizmu, przyspieszają regenerację po wysiłku, wspierają układ odpornościowy i prawidłowy przebieg procesów trawiennych. Ponadto cenne minerały występujące pod postacią biokompleksów drożdżowych w formie organicznej są łatwiej pobierane, transportowane i  wchłaniane w przewodzie pokarmowym.

W skład produktu wchodzą:
drożdże Yarrowia lipolytica, drożdże Yarrowia lipolytica z selenem, węglan wapnia, chlorek sodu, chlorek potasu, chelat magnezu, glukoza, witamina E (alfa-tokoferol), witamina C (kwas
L-askorbinowy), aromat owocowy.

Dzienna dawka produktu YARROWIA EQUINOX ELECTROLYTE powinna wynosić  8 g na 100 kg masy ciała konia.

3 Przedmioty

Specyficzne kody

Sprawdź inne produkty