YARROWIA Equinox Elektrolity w proszku


Waga
149,00 zł
Ilość


Unikatowy skład produktu został opracowany na bazie szczepu drożdży yarrowia lipolytica, będących źródłem wielu składników biologicznie czynnych, w tym witamin z grupy B, nienasyconych kwasów tłuszczowych, szerokiej gamy mikro i makroelementów oraz łatwo przyswajalnego białka o wysokiej wartości biologicznej - korzystnym profilu aminokwasowym. Dodatkowo kompozycja została wzbogacona o cenne elektrolity, witaminy i glukozę.

Equinox Electrolyte to preparat elektrolityczny, który został stworzony dla koni w okresach zwiększonego wysiłku, tych będących narażonymi na sytuacje stresowe, takie jak zawody czy transport, podczas choroby, np. biegunka oraz w czasie wysokich upałów.
Celem produktu jest efektywne uzupełnienie utraconych w wyniku pocenia się elektrolitów oraz utrzymanie prawidłowego nawodnienia, przez co zmniejszone zostaje ryzyko odwodnienia się przez konia.
Dodatkowo obecne w mieszance składniki czynne wspierają kondycję organizmu, przyspieszają regenerację po wysiłku, wspierają układ odpornościowy i prawidłowy przebieg procesów trawiennych. Ponadto cenne minerały występujące pod postacią biokompleksów drożdżowych w formie organicznej są łatwiej pobierane, transportowane i  wchłaniane w przewodzie pokarmowym.

W skład produktu wchodzą:
drożdże Yarrowia lipolytica, drożdże Yarrowia lipolytica z selenem, węglan wapnia, chlorek sodu, chlorek potasu, chelat magnezu, glukoza, witamina E (alfa-tokoferol), witamina C (kwas
L-askorbinowy), aromat owocowy.

Dzienna dawka produktu YARROWIA EQUINOX ELECTROLYTE powinna wynosić  8 g na 100 kg masy ciała konia.


Dzienna dawka produktu YARROWIA EQUINOX ELECTROLYTE powinna wynosić  8 g na 100 kg masy ciała konia.

Mogą Cię zainteresować również