Najwyżej oceniane

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Czapraki

Czaprak czy też inaczej tak zwany potnik, pełni bardzo ważną funkcję w zachowaniu komfortu konia podczas jazdy. Jego zadaniem jest ochrona końskiego grzbietu przed potencjalnymi otarciami, mogącymi wynikać z użytkowania siodła oraz absorpcja potu. Czapraki dzielimy ze względu na kształt dopasowany do danego typu siodła na skokowe (ogólnoużytkowe) oraz ujeżdżeniowe. Szeroka gama materiałowa i kolorystyczna dostępnych produkt pozwoli na dopasowanie odpowiedniego czapraka do indywidualnych potrzeb i gustu użytkownika.

Czapraki

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Czaprak skokowy EQ.QUEEN Paris

Elegancki czaprak skokowy EQ.QUEEN Paris ozdobiony klasycznym dla tego wzoru haftem oraz dwoma rzędami błyszczących taśm.

180,00 zł

Czaprak EQ.QUEEN Budapest 20SS

Elegancki czaprak skokowy EQ.QUEEN Budapest został ozdobiony dwoma rzędami sznurków oraz haftem z kryształkami w formie logotypu marki znajdującym się w jego prawym dolnym rogu.

196,00 zł

Czaprak EQ.QUEEN Munich 20AW

Elegancki Czaprak skokowy EQ.QUEEN Munich został ozdobiony dwoma rzędami sznurków oraz haftem z kryształkami w formie logotypu marki znajdującym się w jego prawym dolnym rogu.   

180,00 zł

Czaprak ujeżdżeniowy EQUESTRIAN QUEEN

Elegancki czaprak ujeżdżeniowy EQ.QUEEN Paris ozdobiony klasycznym dla tego wzoru haftem oraz dwoma rzędami błyszczących taśm.

180,00 zł

Czaprak EQ.QUEEN Budapest

Elegancki czaprak ujeżdżeniowy EQ.QUEEN Budapest został ozdobiony dwoma rzędami sznurków oraz haftem z kryształkami w formie logotypu marki znajdującym się w jego prawym dolnym rogu.    

196,00 zł

Czaprak EQ.QUEEN Munich

Elegancki Czaprak ujeżdżeniowy EQ.QUEEN Munich został ozdobiony dwoma rzędami sznurków oraz haftem z kryształkami w formie logotypu marki znajdującym się w jego prawym dolnym rogu.   

180,00 zł